Czechoslovak Tow Show den odtahových služeb

Den odtahových služeb za účasti profesionálních odtahových firem z České a Slovenské republiky, Maďarska a Polska se uskutečnil od 9. do 11. srpna 2019 na letišti ve Vyškově za aktivní účasti Europ Assistance.

Šestý ročník jedinečného setkání opět představil náročnou práci odtahových služeb a zručnost jejich zaměstnanců.

V rámci doprovodného programu mohli návštěvníci vidět ukázky práce odtahové techniky, převracení autobusu, majákovou show či soutěž Mistr odtahář 2019.

Šestý ročník jedinečného setkání opět představil náročnou práci odtahových služeb a zručnost jejich zaměstnanců. V rámci doprovodného programu mohli návštěvníci vidět ukázky práce odtahové techniky, převracení autobusu, majákovou show či soutěž Mistr odtahář 2019.

Europ Assistance měla na akci své stanoviště, které sloužilo jako místo setkání s jednotlivými partnery. Potkali jsme se s řadou významných partnerů, s nimiž jsme měli možnost prodiskutovat naši vzájemnou spolupráci. Chceme tímto poděkovat všem, kteří se za námi zastavili, podělili se s námi o své názory a sdělili nám své návrhy na zlepšení spolupráce do budoucna.

Věříme, že se na dalších akcích a v dalších ročnících budeme znovu potkávat s ještě větším počtem účastníků a v přátelském duchu společně pracovat na tom, abychom mohli efektivně pomáhat lidem, kteří naši pomoc potřebují a očekávají.

Za Europ Assistance a speciálně za Network oddělení, jež má na starosti péči o partnerskou síť firem zajišťujících služby v oblasti odtahových a silničních služeb, zahrnující přes 230 partnerů s celkem více než 1 000 vozidel, děkujeme za organizaci této výjimečné akce a budeme se těšit na další ročníky.