Pomáhají nám, když je nám nejhůře. Právě teď ale potřebují naši pomoc. Pošlete sestřičkám i vy vzkaz vyjadřující podporu a poděkování.

Europ Assistance se připojila svým příspěvkem k projektu #PomahameSestrickam a pomohla zajistit občerstvení zdravotnickému personálu z prostějovské nemocnice. Děkujeme Generali Česka pojišťovna, že jsme se mohli připojit k této akci. Jsme významným zaměstnavatelem na Olomoucku, a proto jsme uvítali možnost poděkovat sestřičkám právě z prostějovské nemocnice. Akci finančně podpořili nejenom naše společnosti, ale také i vlastním příspěvkem kolegové z Krajského ředitelství Olomouckého kraje Generali České pojišťovny a zaměstnanci Europ Assistance. Jsme rádi, že občerstvení potěšilo. Děkujeme sestřičkám i všem pracovníkům v první linii.

Europ Assitance pomáhá sestřičkám
Europ Assitance pomáhá sestřičkám

POMÁHEJTE S NÁMI

Pomáhají nám, když je nám nejhůře, pracují v první linii a ze všech svých sil nás staví opět na nohy. Pojďme jim poděkovat za statečnost a nezměrné úsilí v době, kdy se starají o nemocné více, než o sebe a vlastní rodinu a nemají čas ani na chvilku odpočinku.

Generali Česká pojištovna se rozhodla sestřičkám pomoci. Zřídila za podpory České asociace sester web www.pomahamesestrickam.cz a podporuje také veřejnou sbírku, do níž sama přispěla částkou 500 000 Kč.

Vybraná částka sestřičkám a zdravotnímu personálu uhradí životní benefity, které jim budou alespoň částečnou odměnou za týdny náročného pracovního nasazení.

Přispět můžete i Vy a to libovolnou částkou na transparentní účet České asociace sester nebo pomocí dárcovské sms.
A nezapoměňte statečným sestřičkám poslat i vzkaz s povzbuzením a poděkováním na sociálních sítích.

JAK MŮŽU POMOCI SESTŘIČKÁM?

Česká asociace sester prosí veřejnost – připojte se – poděkujte sestřičkám a dalším zdravotníkům. Přispět můžete libovolnou částkou na transparentní účet veřejné sbírky nebo odesláním dárcovské SMS. Pojďme jim poděkovat za statečnost a nezměrné úsilí, které nám věnovali v době nejhorších dnů. V době, kdy se věnovali nemocným více, než vlastní rodině nebo sobě samým, kdy nebyl čas ani na chvilku odpočinku. Přispějme jim na dárek, permanentku na sport, nebo poukaz do lázní, či pěknou knihu. Zkrátka na něco, co jim udělá radost. Prezidentka České asociace sester PhDr. Martina Šochmanová, MBA osloví nemocnice, zdravotnická zařízení a další zdravotníky z prvních linií, aby vyslovili svá přání, jakým dárkem je můžeme potěšit. Společně s komisí, která bude pečlivě vybrána, budou schvalovat kam a v jaké výši finanční příspěvek bude rozdělen. Vše bude uveřejněno na webových stránkách České asociace sester.

Zdroj: Generali Česká pojištovna, pomahamesestrickam.cz

Europ Assitance pomáhá sestřičkám