Chystáte se toto léto na dovolenou v zahraničí a nevíte si rady s výběrem nejlepšího cestovního pojištění? Dál už přemýšlet nemusíte. V Europ Assistance pro Vás máme novinku – Cestovní pojištění TravelCare, který Vám zajistí bezstarostnou dovolenou v zahraniční už od 20 korun na den. Naše cestovko již v základu obsahuje pojištění odpovědnosti nebo zásah horské služby a vztahuje se i pro případy onemocnění koronavirem COVID-19. Umíme se postarat jak o vášnivé sportovce připojištěním rizikových sportů, tak o Vaše auto. Vaše vysněná dovolená na čtyřech kolech může začít. 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ TRAVELCARE – ONLINE SJEDNÁNÍ ZA PÁR MINUT 

TravelCare je nové cestovní pojištění, které kryje Vaše dobrodružství po celém světě už od 20 Kč na den. Samozřejmostí je nonstop asistenční služba v češtině poskytovaná přímo Europ Assistance a minimum administrativy. TravelCare již v základu obsahuje pojištění odpovědnosti a zásah horské služby. Možnost připojistit rizikové sporty a Vaše auto dělá z TravelCare jedinečný produkt. Vše, co potřebujete pojistit pro bezstarostnou dovolenou, sjednáte online na jednom místě za pár minut. Jednoduše a rychle. 

Cestovní pojištění TravelCare – online sjednání za pár minut

KRYTÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM COVID-19 

V případě pojištění léčebných výloh v souvislosti s COVID-19 se řídíme aktuálním doporučením Ministerstva zahraničních věcí České republiky. Pokud vycestujete do cílové země označené zelenou barvou, bude Vaše cestovní pojištění TravelCare platit v plném rozsahu. Příkladem jsou cesty např. do Rakouska, na Slovensko či do Chorvatska. V případě vycestování do cílové země označené žlutou, či červenou barvou bude Vaše cestovní pojištění krýt léčebné výlohy vyjma onemocnění COVID-19. 

KDE SI SJEDNÁM TRAVELCARE? 

Už máte sbaleno? Bez TravelCare rozhodně neodjíždějte. Pro sjednání cestovního pojištění či doplnění dalších informací navštivte náš web www.travel-care.cz nebo volejte na bezplatnou linku +420 221 586 658. Ve všední dny nás zastihnete také skrze aplikaci WhatsApp. Cestujte bez starostí díky Europ Assistance.

Šťastnou cestu s naším cestovním pojištěním TravelCare! 

Stáhněte si informační leták TravelCare