Celostátní informační linka 1212

Znáte linku 1212?

Je to celostátní, bezplatná linka a dozvíte se na ní potřebné informace o koronaviru. Na toto číslo volejte, máte-li otázky ohledně nákazy, prevence či správného postupu při výskytu příznaků. A je nám potěšením, že i my jsme její součástí. S našimi operátory se můžete „setkat“ na lince 1212 v nepřetržitém provozu 24/7, a linku jsme významně podpořili i naším know-how.

Naši vedoucí z provozu koordinují zapojení call center a jejich operátorů. Zajišťují procesy plánování směn a metodiku, aby všichni pracovníci na lince měli vždy nejaktuálnější informace a postupy odpovědí volajícím. Jsme pyšní, že můžeme být součástí tohoto projektu, který vznikl hnutím dobrovolníků a firem, které pomáhají.

CARE NEVER STOPS  ❤️
Zjistěte, jak Táňa, náš Senior Team Leader, zvládá spojit svou práci a 100% Home Office. Navíc se dozvíte i o našem zapojení v projektu linky 1212, na nějž jsme velmi hrdí a u jehož zrodu Táňa stála.
CARE NEVER STOPS ❤️
Tohle je Michal, jeden z našich specialistů na plánování provozu a prozradí, jak jsme projekt 1212 zvládli sladit s naším plánem směn a plánováním kapacit.