Osvěžte své znalosti v oblasti silničního provozu anebo se je učte zábavnou formou. Využijte každou chvíli, kdy nejste za volantem a přidejte se k projektu NEBOURAM.CZ, který dlouhodobě podporujeme. V současnosti máte možnost se zapojit také do celorepublikově soutěže a vyhrát tak plno motivačních odměn. Více informací naleznete na webových stránkách www.nebouram.cz nebo v  mobilní aplikaci Nebouram.cz

Ukažte, jak se vyznáte v oblasti silničního provozu a získejte za své znalosti zajímavé ceny!

Soutěžící si prostřednictvím jedné otázky denně ověřují kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu. Navíc je zde možné si své znalosti rozšířit skrze krátké testy, animace krizových situací z pohledu řidiče nebo vzdělávací materiály. Odreagovat se můžete u digitální hry Jedu dál nebo u tematického pexesa.

Zároveň lze do soutěže poslat svůj vlastní námět na témata, kterým by se projekt měl v soutěži dál věnovat. Ta nejzajímavější budou zpracována do nových otázek, článku nebo animace a budou také náležitě odměněna.

Za každou správně zodpovězenou otázku získávají soutěžící body a zlaťáky. Body je posouvají do finálního losování na konci soutěžního kola (31. 3. 2022) a za zlaťáky lze vybírat menší motivační odměny v průběhu celé soutěže.

Tak neváhejte a přidejte se k  NEBOURAM.CZ