Celý rok 2021 je v naší firmě ve znamení oslav a bujarého veselí – slavíme totiž 20 let působení Europ Assistance na českém trhu. Na počest tohoto krásného jubilea jsme se rozhodli pro naše zaměstnance uspořádat zábavnou narozeninovou party. Vše se nám podařilo díky partnerovi Lemon production převést do bezpečného virtuálního prostředí a my si tak mohli společně užít příjemné odpoledne v dobré společnosti.

Bohatým programem oslavy nás provázel profesionální moderátor, který vše řídil z virtuálního studia. Díky moderním technologiím se nám v úvodu podařilo do studia připojit také našeho generálního ředitele Daniela Martínka, který celou oslavu zahájil. Následně jsme se přepnuli do „soutěžního módu“ a zabojovali v zábavné hře Máme rádi Europ Assistance, která byla inspirována známým televizním pořadem. Pomocí chytrých mobilů jsme odpovídali na záludné otázky a získali tak cenné body nejen pro sebe, ale také pro svůj soutěžní tým.

Nebylo to však jen o soutěžení. Program jsme okořenili vstupem pana doktora Karla Nešpora, který nás zasvětil do tajů smíchologie a naučil nás pár užitečných úsměvů a smíchocviků. V další části programu jsme si tyto úsměvy mohli vyzkoušet rovnou v praxi – při zábavném stand-upu Karla Hynka, který si pro své vystoupení zvolil téma nám velmi blízké – řidiče.

Díky Lemon production šla oslava výročí Europ Assistance opravdu jako „po másle“ a všichni jsme si ji moc užili. Tím to ale u nás nekončí. Slavíme totiž i nadále – skvělé soutěže s hodnotnými cenami jsou pro naše zaměstnance připraveny po celý letošní rok.

Vše nejlepší Europ Assistance!